مسابقات آزاد تنیس روی میز بانوان جانباز و معلول پایان یافت

0
203

این رقابت ها با حضور نمایندگان 15 استان کشور در گروه ایستاده و نشسته و کلاس های یک تا ده  برگزار شد.

 در این مسابقات 58 ورزشکار از استان های استانهای تهران، فارس، خراسان رضوی،زنجان، مازندران، کرمان، آذربایجان شرقی، همدان، کرمانشاه، خوزستان، گیلان، لرستان، چهارمحال، گلستان و مرکزی باهم رقابت کردند.

 

این مسابقات و نیز رقابت های لیگ که دور رفت آن برگزار شده، برای شناسایی نفرات مستعد و دعوت از آنها برای حضور در اردوهای تیم ملی ، بسیار حائز اهمیت است.

در برگزاری این مسابقات، مسئولین هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان تهران، انجمن معلولان پارس و مجموعه ورزشی حضرت ابوالفضل ( ع) با انجمن تنیس روی میز جانبازان و معلولین همکاری داشتند.

 

نتایج این دیدارها که به صورت حذفی و انفرادی برگزار شده به ترتیب کلاس های پزشکی به شرح زیر اعلام شده است:

کلاس ۱و۲

۱- نرگس خزائی (خراسان رضوی)                                      مقام اول

۲- مهین احمدی (تهران)                                                    مقام دوم

۳- شهین کاظمی (کرمان) و پروانه طارمی لر(تهران)                 مقام سوم (مشترک)

کلاس  ۳

۱- مریم علیزاده  (تهران)                                                      مقام اول

۲- فروغ بختیاری(خوزستان)                                                مقام دوم

۳- الهام چزانی(تهرانی) و مریم گیلانی (گیلان)                          مقام سوم (مشترک)

کلاس ۴

۱- مهناز حدادی (کرمانشاه)                                                مقام اول

۲- مطهره سیار (کرمان)                                                    مقام دوم

۳- زهرا زارع (فارس) و سمانه محسن پور(گلستان)                   مقام سوم (مشترک)

کلاس ۵

۱- رقیه روشن(تهران)                                                             مقام اول

۲- اعظم ترکشوند(همدان)                                                        مقام دوم

۳- میترا قرمسینی (همدان) وافسانه مهدی آبادی (کرمان)                مقام سوم (مشترک)

کلاس ۶و۷و۸

۱- آیدا فاضل نیا (تهران)                                                    مقام اول

۲- مهناز امینی (مرکزی)                                                   مقام دوم

۳- ربابه حمیدی (زنجان) و شیرین اسماعیل پور ابیانه(تهران)        مقام سوم (مشترک)

کلاس ۹

۱- سمیه مصطفوی (چهارمحال)                                            مقام اول

۲- منیر قنبری(خراسان رضوی)                                          مقام دوم

۳- مریم ترابی(خراسان رضوی) و مهین طاهری (مرکزی)            مقام سوم (مشترک)

کلاس۱۰

۱- نرگس حمیدی (همدان)                                                   مقام اول

۲- فاطمه معین زاده (فارس)                                                مقام دوم

۳- وحیده ابراهیمی (آذربایجان شرقی) و فاطمه محمدی(خراسان رضوی) مقام   سوم(مشترک)

{jcomments on}

پاسخ