همدان قهرمان مسابقات هوپس دختر ۱۰ و ۱۱ سال کشور شد/ ستایش ایلوخانی نایب قهرمان انفرادی مساقات هوپس کشور

0
740

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز استان همدان ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۷ کوچولوهای آینده دار تنیس روی میز ایران در چهار نقطه کشور در قالب مسابقات تیمی و انفرادی به مدت ۳ روز رقابتهای خود را آغاز کردند.

این مسابقات در قالب رقابتهای تیمی، نونهالان ۸ و ۹ سال دختر کشور به میزبانی مردم مهمانواز کرمانشاه مسابقات پیگیری شد چهارده تیم در این رقابت ها حضور داشتند فینال بین کرمانشاه الف و مازندران بود که تیم مازندران با برتری ۳ بر ۲ به عنوان قهرمانی دست یافت و کرمانشاه الف به نائب قهرمانی بسنده کرد.دو تیم خوزستان و فارس مشترکا بر جایگاه سوم ایستادند. تیم همدان که متشکل از خانم ها مارال فتاحی آنیتا خضریان آرمیتا نجفی آنیتا مهری به مربیگری فائزه ابوطالبیان در این مسابقات حضور داشتند در رده بندی نهائی همدان سیزدهم شد.

ساری نیز میزبان رقابتهای قهرمانی هوپس ۱۰ و ۱۱سال پسر کشور بودند تهران،فارس،مازندران،قزوین ۴ تیم راه یافته به نیمه نهایی بودند که با برتری ۳ بر ۱ تهران مقابل فارس و ۳ بر ۲ مازندران مقابل قزوین ،دو تیم تهران و مازندران راهی فینال شدند.

تهران در گام نهایی با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر مازندران پیروز شد تا بدین ترتیب عنوان قهرمانی را از آن خود نماید.پس از مازندران که موفق شد در جایگاه دوم بایستد دو تیم فارس و قزوین مشترکا جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.

از سوی دیگر رقابت های قهرمانی هوپس دختران (۱۰ و ۱۱ سال کشور) به میزبانی مردم خونگرم زنجان پس از دو روز رقابت با شناخت تیم همدان به عنوان چهره برتر در بخش تیمی به کار خود پایان داد. در این دوره از مسابقات که با حضور ۲۲ استان شرکت داشتند تیم همدان متشکل از ستایش ایلوخانی ، ثنا قشمی نازنین مرتضائی پرنیا سرکانیان به هدایت زهره ابوطالبیان در این مسابقات شرکت داشت تیم همدان باشایستگی توانست در فینال با برتری ۳ بر ۱ مقابل آ.غربی موفق به کسب سکوی قهرمانی گردد.

آدربایجان غربی با شایستگی به نایب قهرمانی رسید .فارس و یزد بر سکوی سوم مشترک ایستادند.

 در مسابقات انفرادی ۳۵ بازیکن ۱۰ ساله و ۴۶ بازیکن ۱۱ ساله حضور داشتند که ستاره مسابقات هوپس همدان ستایش ایلوخانی توانست با درخشش خوب به فینال راه پیدا کند ستایش در بازی فینال بازی را به بازیکن البرزی واگذار کرد و به مقام نایب قهرمانی نایل گشت.

پاسخ