مارال چوب ، ماشین سازی بهمن ، بستنی میخک لالجین و آینده سازان برنده دور آخر رفت لیگ باشگاهی استان

0
375

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز استان همدان ،  هفته هفتم دور رفت مسابقات لیگ باشگاهی تنیس روی میز همدان برگزار شد . در این دور  روز جمعه مورخ ۱۴ اردیبهشت ۹۷ در سالن هیات تنیس روی میز استان تیم‌های  تیم های هیات فامنین و آینده سازان  مقابل هم قرار گرفتند که با تنیجه ۶ بر ۵به نفع آینده سازان پایان یافت در این بازی نمایش خوب علیرضا نصر پور ستودنی بود از این بازی مدیرکل ورزش جوانان استان همدان دکتر رسول منعم دیدن کرد سر داور این مسابقه نادر شاملو بود .

بازی بعد بین تیم مارال چوب همدان ( فتاحی ) و سالن امام علی  به میزبانی سالن مخابرات برگزار شد این بازی از هیجان خاصی برخوردار بود نتیجه بازی ۶ بر ۱ به نفع مارال چوب پایان یافت سرداور مسابقه حمید نظری و داور سید ناصر رضوی بودند.

بازی سوم بین بستنی میخک لالجین و سپیدار (سینا شاملو ) به میزبانی لالجین که این بازی با نتیجه ۶ بر ۰ به نفع بستنی میخک پایان یافت داور این بازی نوید رضویان بود.

یک بازی معوقه که  طبق برنامه لیگ هفته گذشته قرار بود بر قرار شود .این هفته به میزبانی سالن شهدا برگزار شد بازی بین تیم سالن شهدا و ماشین سازی بهمن نمایندگی (کلوندی ) با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع گروه بهمن پایان یافت این بازی را داور ارزنده و خوب همدان محمد رضا صنعتی برگزار کرد.

به این ترتیب دور رفت مسابقات لیگ استان در حالی پایان یافت که سه بازی معوقه همچنان برگزار نگردیده برنامه این بازی ها بعد از جلسه کمیته لیگ در هفته آینده به اطلاع خواهد رسید .

پاسخ