استقبال بیش از ۷۰نفر، معلمان ورزش ،مربیان و بازیکنان حرفه ای از کارگاه آموزشی داوری تنیس روی میز در شهرستان اسدآباد

0
828

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز استان همدان ، به نقل از هیات تنیس روی میز شهرستان اسدآباد کارگاه آموزشی داوری هفته گذشته در خانه پینگ پنگ اسدآباد برگزار گردید.

این کارگاه با استقبال پرشور و بی نظیر بیش از ۷۰نفر شامل معلمان ورزش مربیان و بازیکنان حرفه ای این رشته از شهرستانهای اسداباد،فامنین،نهاوند و کنگاور با تدریس استاتید گرانقدر آقایان:

فرهاد ظهیری : مسئول سابق کمیته داوران هیات استان،مربی بازیکن ساز با کوله باری از تجربه و افتخارات فراوان .

نادر شاملو:مسئول کمیته مربیان فدراسیون تنیس روی میز ،مسئول کمیته مربیان هیات استان همدان، مربی اسبق  تیم های ملی  با کوله باری از تجربه در کسوت مربیگری.

محمدرضا صنعتی:داور ملی مسئول کمیته داوران هیات شهرستان همدان پیشکسوت داوری در همدان.

فرهاد ظهیری ضمن شرح این رشته و ذکر مزایای آن و نیز به منظور آشنایی بیشتر با بحث حرفه ای به معرفی اونواع سرویس با پیچ های مختلف و دریافت های آن، فاکتور های مهم در رسیدن به مقوله قهرمانی بیان نمودند.وی افزود اسدآباد دارای پتانسیل و نیروی انسانی مجرب و شایسته ای در این رشته هستند.

نادر شاملو ضمن تشکر بابت برگزاری چنین کارگاه هایی، از رئیس و نائب رئیس هیات شهرستان اسدآباد که خود کار مربی گری و داوری نیز انجام میدهند تقدیر کرد.

وی همچنین افزود با وجود این مربیان آینده ای بسیار روشن طی سال های آینده برای پینگ پنگ اسداباد پیش بینی میشود.

 رئیس کمیته مربیان کشور به فعالیت بانوان شهرستان اسدآباد اشاره کرد و گفت شهرستان اسدآباد در بخش بانوان بعداز شهرستان همدان،فعال ترین هیات در سطح استان محسوب میشود و پیشرفت بانوان پینگی پنگی در این شهر چشمگیر بوده است.

شاملو به لزوم توجه بیشتر این رشته در شهرستان اسدآباد تاکید کرد و گفت اردیبهشت ماه زمینه ای برای برگزاری مسابقات استانی در دو رده سنی زیر ۱۵ سال و بالای ۱۵ سال به میزبانی شهرستان اسدآباد خواهیم بود.

محمدرضا صنعتی و پیشکسوت گرامی مصطفی آریا فر که به همراه نادر شاملو در این کارگاه حضور گرم در پایان محمد رضا صنعتی جدول تخصصی کوربیلون المپیکی را نیز تدریس نمودند.

در این کارگاه ،بازیکنان هیات اسدآباد با انجام بازی هایی چهره شاداب،پرتحرک و سرعت بالای این رشته محبوب را به نمایش گذاشتند که موجب جلب توجه و تشویق شرکت کنندگان قرار گرفت.

در پایان شاهین سمیعی رئیس محترم هیات تنیس روی میز شهرستان ،هدف از برگزاری کارگاه را شناسایی افراد علاقمند خواند و بیان کرد در صورت به حد نصاب رسیدن افراد در دو گروه آقایان و بانوان بصورت مجزا دوره های رسمی داوری و مربی گری با هماهنگی هیات استان در شهرستان اسد آباد برگزار خواهیم نمود.

پاسخ