به مناسبت روز های پایانی سال ۹۶ هیات تنیس روی میز همدان طی مراسم ضیافت شام تجلیل کرد

0
299

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز استان همدان ، شب دوشنبه مورخ ۲۰اسفند ماه سال ۹۶  در رستوران عطر سیب مراسم تجلیل از پیشکسوتان مربیان داوران بازیکنان برتر اعضای هیات تنیس روی میز استان با حضور رئیس هیات دکتر محسن افروخته  و آقای عباس قهرمانی معاونت ورزش حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

در این شب خاطره انگیز ابتدا محسن افروخته با خوش آمد گویی به مدعوین گزارش عملکرد سال ۹۶ را به اختصار بیان کرد وی اظهار نمود  که  افتخارات به دست امده حاصل تلاش جمعی تمام ورزشکاران مربیان داوران و همکاران با نظارت اداره کل ورزش و جوانان استان بوده که با عنایت خداوند متعال در طول سال گذشته بین هفت هیات برتر استان بوده ایم .

همچنین برگزاری لیگ استانی آقایان را نقطه عطفی در موفقیت عمکرد سال جاری شمرد و اظهار امیدواری کرد که تداوم این رویداد در سال های بعد باعث شکوفایی هر چه بهتر ورزش تنیس روی میز استان گردد و از اسپانسرهای لیگ به نیکی یاد شد. همچنین از هیات بانوان استان تشکر کرد که با تلاش جمعی همه دست اندرکاران کارنامه درخشانی از خود در سال جاری بجا گذاشته است افروخته در بخش جذب استعداد ها اظهار خرسندی نمود که در سطح استان چهار بازیکن در بین ده بازیکن هوپس کشور از همدان بوده است  همچنین موفقیت های بازیکنان پایه در رده جنسیتی آقایان را در قهرمانی کشور ستود.

 سپس عباس قهرمانی معاونت اداره ورزش و جوانان استان طی صحبت های دوستانه بین مدعوین هیات تنیس روی میز این هیات های را از هیات های پرانرژی و موفق استان برشمرد و اظهار نمود در سال گذشته با اعزام سه مربی و یک بازیکن موفق در میادین بین المللی هند ، چین و اسپانیا ، کره جنوبی و …..خود گواه تلاش گروهی و صمیمانه هیات تنیس روی میز استان است و اداره کل ورزش و جوانان را یاور ورزش تنیس روی میزاستان دانست.

بعد از شنیدن صحبتهای دوستانه و تجلیل مدیران ورزشی در این مراسم به رسم یادبود  به همه مدعوین ، لوح سپاس و هدیه ای ناقابل  به جهت تلاش سالانه در هیات تنیس روی میز  توسط بزرگان حاضر در این مراسم اهدا گردید.

از شیما صفایی پدیده ورزش کشور هم تجلیل شد و تمامی حضار آرزوی موفقیت روز افزون برای شیما صفایی کردند. سپس با پذیرائی و صرف شام یک شب بیاد ماندنی دیگر در تقویم خاطرات تنیس روی میز استان رقم خورد.

پاسخ