مسابقات لیگ تنیس روی میز استان همدان دور پنجم بازیهای رفت

0
181

دور پنجم بازیهای رفت لیگ استانی همدان با برد تیمهای هیات قروه درجزین ،  مارال چوب ، بستنی میخک لالجین ، گروه ماشین سازی بهمن همدان و بوتیک سجاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز استان همدان ، بازیهای دور پنجم در حالی که در آخرین لحظات تیم سالن شهدا آماده میزبانی شد برگزار گردید. و نتایج ذیل حاصل شد :

گروه A

میزبان تیم بهمن در همدان سالن امام علی مقابل تیم لوازم خانگی کااون  با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع تیم بهمن پایان یافت .
سرداور این دیدار فرهاد ظهیری بود

میزبان تیم سالن شهدا در همدان مقابل تیم بوتیک سجاد این بازی با نتیجه ۶ بر ۳ به نفع تیم بوتیک سجاد پایان یافت .

سرداور این مسابقات محمد جهانگیری بود.

میزبان تیم هیات اسدآباد مقابل تیم هیات قروه این بازی نیز با نتیجه ۶ بر ۴ به نفع هیات قروه پایان یافت سرداور مسابقه حسام شیخ محمدی بود.

گروه B

میزبان تیم مارال چوب همدان مقابل تیم مقابل هیات فامنین این بازی با نتیجه ۶ بر ۰ به نفع مارال چوب پایان یافت داور مسابقه محمد کرمی بود

میزبان تیم لوازم خانگی سوزان مقابل تیم بستنی میخک لالجین این بازی با نتیجه نزدیک و رقابتی ۶ بر ۵ به نفع بستنی میخک لالجین پایان یافت داور این مسابقه امید صفایی بود

میزبان تیم سپیدار همدان مقابل تیم سالن امام علی این بازی که از هیجان خاص بازیکنان علاقمند سپیدار موج می زد با نتیجه ۶ بر ۱ به نفع تیم امام علی پایان یافت داور این رقابت حمید نظری بود.

این دور از بازیها آخرین بازی دور رفت در سال ۹۶ بود ادامه این رقابت ها در ۱۷ فروردین سال ۹۷ برگزار خواهد شد. لازم به توضیح طبق آیین نامه لیگ موارد اختلافی و پیش بینی نشده در کمیته لیگ با حضور طرفین مدعی قابل برسی است .

از تمامی خانواده علاقمند تنیس روی استان همدان که در برگزاری مسابقات لیگ در سال ۹۶ کمال همکاری را با کمیته برگزاری داشتند سپاسگذاریم .

پاسخ