نتایج دور چهارم رفت لیگ باشگاهی استان همدان

0
320

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز استان همدان ، پنج شهر در استان همدان میزبان مسابقات لیگ استانی تنیس روی میز بودند تکاپوی برگزاری مسابقات شور و نشاط ورزشی در استان ایجاد نموده .

تیم هیات اسد آباد میزبان تیم لوازم خانگی کاائون بود این بازی با حضور مدیر اداره ورزش و جوانان دکتر طلایی و جناب آزرمی معاونت فرمانداری شهر اسد آیاد برگزار شد و با نتیجه ۶ بر ۰ به نفع کااون پایان یافت . سر داور مسابقات شاهین سمیعی بود.

تیم هیات قروه درجزین میزبان تیم سالن شهدا همدان بود تیم سالن شهدا توانست با نتیجه ۶ بر صفر برنده شود سرداور این مسابقه محمد جهانگیری بود .

بازی سوم در شهر فامنین تیم های سپیدار همدان مقابل  هیات فامنین برگزار شد که نتیجه این بازی ۶ بر ۳ به نفع سپیدار پایان یافت سرداور مسابقه محمد رضا صنعتی بود.

بازی چهارم در شهر لالجین بین تیم مارال چوب همدان و بستنی میخک لالجین بود این بازی نیز با نتیجه ۶ بر ۳ به نفع مارال چوب پایان یافت سرداور این مسابقه حمید نظری و داور آن مرتضی فخار بود حضور اعضای شورای شهر لالجین در سالن باعث دلگرمی بازیکان شرکت کننده گشت .

بازی های پنجم و ششم به میزبانی همدان در سالن هیات تنیس روی میز استان بین تیم های گروه ماشین سازی بهمن (کلوندی ) مقابل بو تیک سجاد برگزار شد این بازی که با سه کارت زرد همراه بود با نتیجه ۶ بر ۵ به نفع ماشین سازی بهمن پایان یافت داور این مسابقه امید صفایی بود همچنین بازی بعد در این سالن بین تیم های آینده سازان همدان و لوازم خانگی سوزان بود که با نتیجه ۶ بر ۱ به نفع لوازم خانگی سوزان پایان یافت.داور این مسابقه محمد کرمی بود سر داور این مسابقه فرهاد ظهیری بود.

لازم به توضیح است که طیق آیین نامه مسابقات لیگ بازیکنان اخطار گرفته با کارت زرد مشمول جریمه خواهند بود و طبق مراتب قانون لیگ با آنها برخورد خواهد شد.

پاسخ