سپاس و قدردانی از مربی خوب همدان ( نادر شاملو )

0
231

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز استان همدان ، بهانه تولد موجب شد شاگردان و بازیکنان دیروز و مربیان جوان امروز , و خانواده و بازیکنان شاملو با همراه کردن جامعه تنیس روی میز شهر همدان از زحمات نادر شاملو مربی خوب همدانی قدردانی کنند در این مراسم که بیش از ۱۰۰ میهمان حضور داشت از تمام دوستان و آشنایان شاملو گرفته تا خانواده با محبت وی ، مسئولین ورزش تنیس روی میز همدان ، بازیکنان مربیان داوران و … در این مراسم حاضر بودند  البته جای خیلی از دوستان هم خالی بود.

بهترین لحظه شاید حضور بی خبر نادر شاملو در سالن بود که با ورودش شروع غیر منظره جشن تولد وی آغاز گشت حضور مادر و خانواده پرمهرش ، آقای افروخته رئیس هیات و …. باعث شعف فراوان نادر و حضار شده بود  در این مراسم محسن افروخته با بیان اینکه برگزاری چنین مناسبت هایی  نتیجه توجه دوستان و قدر شناسی شاگردان وهمراهان نادر شاملو است ،  این رسم پسندیده را برای همه تلاشگران عرصه تنیس روی میز استان امری پسندیده دانست .

در ادامه مراسم نادر شاملو از تمام دوستان حاضر و غایب تشکر کرد و از قدر شناسی دوستان شاکر شد . این مراسم با جشن و پذیرایی پایان یافت تا  خاطره ای به یاد ماندی در ذهن دوست داران ورزش تنیس روی میز همدان نقش ببندد.

پاسخ