مسابقات لیگ استانی تنیس روی میز هفته دوم دور رفت ۱۳ بهمن ۹۶

0
231

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز استان همدان ، شهرستان های لالجین ، اسد آباد ، قروه در جزین و شهر همدان میزبان شش بازی در دو گروه مسابقات لیگ استانی بودند .

در گروه A

تیم هیات قروه درجزین میزبان تیم گروه صنعتی بهمن بود این بازی با نتیجه ۳ بر ۶ به نفع میهمان پایان یافت سرداور این مسابقه محمد رضا صنعتی وداور این مسابقه اقای نوشیان بودند . عزت نجفی رئیس هیات شهرستان میزبان یکی از دلائل حضور پرشور علاقمندان تنیس روی میز سنین پایه  در این شهرستان را فرصت پیش آمده لیگ دانست وامید وار است که با ادامه این روند شاهد رشد و شکوفائی تنیس روی میز در این شهرستان باشد.

بازی دوم به میزبانی شهرستان اسدآباد بین تیم هیات اسدآباد و تیم سالن شهداء بود این بازی با نتیجه ۶ بر ۲ به نفع سالن شهدا پایان یافت سر داور مسابقه محمد جانگیری بود. این بازی نیز با استقبال خیل علاقمندان دنبال شد حضور آقای طلایی ریاست اداره ورزش و جوانان و آقای صفری مسئول حوزه بسیج ورزشکاران اسدآباد گرمی بخش مسابقات بود.

بازی سوم به میزبانی شهر همدان بین تیم های  لوازم خانگی کاائون و بوتیک سجاد بود این بازی با نتیجه ۶ بر ۱ به نفع تیم کااون پایان یافت داور این مسابقه محمد کرمی بود .

در گروه B

بازی اول این گروه به میزبانی سالن هیات تنیس روی میز استان همدان بین تیم های مارال چوب و آینده سازان انجام شد این بازی با نتیجه ۶ بر صفر به نفع مارال چوب پایان یافت . از بازی های دیدنی این مسابقه رقابت بازیکن آینده دار نونهال  محمد نصرپور از تیم آینده سازان با هومان صباغیان از تیم مارال چوب بود که با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ به نفع هومان پایان یافت . نصر پور بسیار خوب ظاهر شد. داور این بازی امید صفایی بود.

بازی دوم این گروه به میزبانی سالن هیات تنیس روی میز استان همدان بین تیم های بین تیم لوازم خانگی سوزان و تیم جوان سپیدار بود که با نتیجه ۶ بر ۰ به نفع سوزان پایان یافت داور و سر داور این رقابت فرهاد ظهیری بود .

بازی سوم این گروه به میزبانی شهر لالجین بین تیم بستنی میخک لالجین و تیم هیات فامنین بود که با نتیجه ۶ بر ۱ به نفع بستنی میخک پایان یافت داور این رقابت مرتضی فخار بود . مسابقات با نظارت کمیته باشگاهی انجام شد. تیم سالن امام علی این هفته استراحت داشت.

برنامه بازیهای معوقه به این ترتیب برگزار خواهد شد .

  • در شهر همدان به میزبانی تیم گروه بهمن در سالن امام علی مقابل تیم سالن شهدا چهارشنبه ۱۸ بهمن ساعت ۱۵ به رقابت خواهند پرداخت .
  • در شهر همدان به میز بانی تیم سالن امام علی در سالن امام علی مقابل تیم آینده سازان چهارشنبه ۱۸ بهمن  ساعت ۱۸ به رقابت خواهند پرداخت.

برنامه هفته سوم دور رفت ۲۰ بهمن ۱۳۹۶

گروه A

به میزبانی همدان سالن امام علی تیم گروه بهمن مقابل تیم هیات اسد آباد ساعت ۱۵

به میزبانی همدان سالن هیات استان تیم بوتیک سجاد مقابل تیم هیات قروه درجزین ساعت ۱۵

به میزبانی همدان سالن شهداء تیم سالن شهدا مقابل تیم لوازم خانگی کاائون

گروه B

به میزبانی همدان سالن هیات استان تیم آینده سازان مقابل تیم بستنی میخک لالجین ساعت ۱۵

به میزبانی همدان سالن هیات استان تیم لوازم خانگی سوزان مقابل تیم سالن امام علی ساعت ۱۵

تیم هیات فامنین استراحت دارد.

پاسخ