شیما صفایی دختر آینده دار تنیس روی میز کشور

0
2204

شیما صفایی 13 ساله از جمله دختران جوان تنیس روی میز باز کشور است که آینده درخشانی خواهد داشت.
برترین های جوانان دختر/شیما صفایی دختر آینده دار تنیس روی میز کشور پدر شیما صفایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص وضعیت دخترش که این روز ها یکی از برترین های رده نوجوانان است گفت.

به گزارش سایت خبری هیئت تنیس روی میز استان همدان ، به نقل از خبر گزاری باشگاه خبرنگاران جوان پدر شیما در ابتدا اظهار داشت: شیما متولد چهاردهم آذر ماه سال 82 است و هم اکنون در تیم ملی تنیس روی میز حضور دارد. وی تاکنون افتخارات زیادی را کسب کرده است که از جمله بهترین های آن ها می توان به کسب عنوان اول رده نونهالان کشور ، عنوان نخست طرح جهانی هوپس ، نایب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور، سوم جوانان ایران و نایب قهرمانی مسابقات بین المللی فجر کاپ قزوین اشاره کرد.

صفایی در مورد حضور دخترش در تیم ملی هم گفت: دخترم این روز ها در اردوی تیم ملی حضور دارد و به انجام تمرینات مشغول است . البته پس از مسابقات بین المللی قزوین چند روزی استراحت می کند و دوباره از 20 شهریور به اردو می رود.

وی در ادامه و در خصوص مربیان دخترش هم عنوان کرد : زهره ابوطالبیان مربی اصلی دخترم است البته آقایان شاملو و ظهیری هم مربیان مرد دخترم هستند که با وی تمرین می کنند. خود من هم مربی هستم اما علاقه ای ندارم که دخترم با خودم تمرین کند.

پدر شیما صفایی در پایان و در مورد وضعیت تحصیل دخترش گفت: خوشبختانه شیما مشکل درسی ندارد و به خوبی درس می خواند علاوه بر آن زبان فوق العاده ای دارد و در حال تقویت بیشتر آن است.

شایان ذکر است که شیما صفایی از جمله پدیده های تنیس روی میز کشور محسوب می شود که با وجود سن کمش از پدیده های این رشته محسوب می شود.

پاسخ