رییس سازمان لیگ فدراسیون تنیس روی میز

0
152

به گزارش سایت فدراسیون تنیس روی میز ایران داریوش ضرغامپور در گفتگو با خبرنگار ورزشی  باشگاه خبرنگاران افزود: هفته اول رقابتها25 آبان برگزار می شود و تیم های بانک دی پتروشیمی بندر امام ماهشهر در تهران، نفت سپاهان و پتروشیمی نوری استان بوشهر در تهران، علیصدر همدان و دانشگاه آزاد در همدان و ذوب آهن اصفهان و تاید واتر بندر عباس در اصفهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. 

 

وی افزود: هفته دوم دور رفت هفتم آذر ماه با بازی پتروشیمی بندر امام ماهشهر و پتروشیمی نوری استان بوشهر در ماهشهر، دانشگاه آزاد وبانک دی در تهران تاید واتر بندر عباس ونفت سپاهان در بندرعباس و علیصدر همدان وذوب آهن در همدان پیگیری می شود. 

ضرغامپور برنامه هفته سوم را 16 آذر اعلام کرد و گفت: در بازیهای این هفته پتروشیمی بندر امام ماهشهر ودانشگاه آزاد در ماهشهر، پتروشیمی نوری و تاید واتر در عسلویه، بانک دی و ذوب آهن در تهران ونفت سپاهان و علیصدر همدان به میزبانی تهران با یکدیگر روبرو می شوند. 

رییس سازمان لیگ افزود: هفته چهارم در 30آذر و با رویارویی تاید واتر و پتروشیمی بندر امام در بندر عباس، ذوب آهن اصفهان ودانشگاه آزاد در اصفهان، پتروشیمی نوری و علیصدر همدان در عسلویه ونفت سپاهان و بانک دی در تهران پیگیری می شود.

 

ضرغامپور برنامه هفته پنجم را در تاریخ 12دی ماه اعلام کرد وگفت: در بازیهای این هفته پتروشیمی بندر امام وذوب آهن در ماهشهر، علیصدر در همدان و ذوب آهن در بندر عباس، دانشکاه آزاد و نفت سپاهان در تهران و بانک دی و پتروشیمی نوری در تهران روبروی هم قرار می گیرند. 

 

وی افزود: هفته ششم 17دی برگزار می شود و علیصدر همدان و پتروشیمی بندرامام در همدان، نفت سپاهان وذوب آهن درتهران، تاید واتر و بانک دی در بندرعباس وپتروشیمی نوری و دانشگاه آزاد در عسلویه بازی خواهند داشت.

 

وی هفته آخر دور رفت را نیز 21دی ماه اعلام کرد: در بازهای این هفته پتروشیمی بندرامام و نفت سپاهان در ماهشهر بانک دی و علیصدر همدان در تهران ذوب آهن و پتروشیمی نوری در اصفهان و دانشگاه آزاد وتاید واتر در تهران به مصاف هم می روند.

 

ضرغامپور بیان کرد: البته این برنامه در صورتی است که مشکلی در برگزاری به وجود نیاید.

پاسخ